İÇECEK SEKTÖRÜNE ÖZEL TEK FUAR

ŞUB 03   2016   Yazar Deniz YILDIRIM
İçecek sektörüne özel ilk ve tek fuar niteliğine sahip DRINKTEG İstanbul, İçecek Teknolojileri, Ambalaj Endüstrisi, Su ve İçecek Sektörü Fuarı, 4-6 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.
 


Su ve içecek ile ambalaj sektörünü buluşturacak olan olan DRINKTEG İstanbul, HKF Fuarcılık organizasyonu ile Perşembe günü ilk kez kapılarını içecek endüstrisine açacak.

İçecek Sektörüne Özel Tek Fuar

Türkiye son yıllarda tüm sektörler için Akdeniz Ülkeleri, Doğu Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Karadeniz, Kuzey Afrika ya ait 80 den fazla ülkeye hizmet veren çok önemli bir ticaret noktası haline gelmiştir. Bu avantajı fırsat haline getirecek olan, DRINKTEG İstanbul fuarı, yüksek hacimli alım kapasitesiyle Avrupa ve Ortadoğu’dan gelecek, içecek sektöründe yüksek alım gücüne sahip alıcılar ve kilit öneme sahip oyuncular için birebir iş fırsatlarının yakalanacağı önemli bir platform olacak.

DRINKTEG İstanbul, içecek endüstrisinde faaliyet gösteren sınırlı sayıda, en iyi ve güçlü üreticilerin yer alacağı ilk ve tek butik fuar olma özelliğine de sahip. İçecek sektörüne 360 derece odaklanan DRINKTEG İstanbul Fuarı, içecek işleme teknolojileri, içecek dolum teknolojileri, ambalaj makineleri ve lojistik sistemleri, meyve ve sebze suları konsantreleri ve pürelerine ait teknolojiler, kalite kontrol, Ar-Ge ve inovasyon sistemleri, içecek üretiminde kullanılan katkı ve yardımcı maddelere ait teknolojiler, içeceklerin üretiminde hijyene yönelik sistemler, çevre ve atık işleme teknolojileri, HORECA ve uygulamaları üzerine yoğunlaşarak, içecek endüstrisinin kalbine girecek ve tüm ayrıntıları ile ele alacak.