MÖVENPICK HOTEL İZMİR’DE GAZİANTEP LEZZET FESTİVALİ

KAS 30   2015   Yazar Deniz YILDIRIM
Türk mutfağının yöresel lezzetlerini İzmirliler ile buluşturan Mövenpick Hotel Izmir’in bu ayki lezzet durağı Gaziantep. 7-19 Aralık tarihleri arasında Margaux Restaurant’a konuk olacak Gaziantepli şefler, yöresel lezzetlerini Mövenpick Hotel Izmir’in mutfağına taşıyacaklar. İki hafta boyunca hazırlanan yöresel Gaziantep tatları, öğlenleri açık büfe, akşamları ise a la carte olarak sunulacak.
 


SunExpress Havayolları’nın sponsor olduğu “Lezzet Festivali”ne katılan konuklardan iki kişi 7-19 Aralık tarihleri arasında hergün, Gaziantep’e gidiş dönüş uçak bileti kazanacak. Akşamları Margaux Restaurant’a gelerek o ayın konuk mutfağını tercih eden ve #Movenpicksunexpressileucuruyor hashtagi ile facebook, twitter ve instagram’da paylaşım yapanlardan iki kişi, hediye uçak bileti ile Gaziantep’e uçacak. 

Mövenpick Hotel Izmir ve SunExpress Havayolları’nın birlikte yürüttüğü proje hakkında otelin Genel Müdürü Erhan Çetin şunları söyledi; “Mövenpick Hotel Izmir olarak, Türkiye’de birçok önemli kurumla işbirliği ve faaliyetler gerçekleştirdik. Bugün de değerli bir işbirliği neticesinde gerçekleştirilen Lezzet Festivalini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sevilen yöresel lezzetleri gerçek tatlarıyla otelimizin restoranında İzmirliler ile buluşturuyoruz. Her ay farklı bir yörenin  şeflerinin ve mutfağının konuk olacağı bu festival, İzmirlileri gastronomi anlamında oldukça tatmin edecek.” 

SunExpress Genel Müdürü Server Aydın ise “İzmir, SunExpress için çok önemli bir destinasyon. Biz, İzmir’i birçok destinasyona bağlamak için çalışıyoruz. Bu bağlamda Mövenpick Hotel Izmir ile gerçekleştirdiğimiz proje, İzmir’den SunExpreess ile uçulacak destinasyonların ne kadar çok olduğunu gözler önüne seriyor.” dedi.