ÖZTİRYAKİLER EN İYİ MUTFAK MARKASI SEÇİLDİ

KAS 19   2015   Yazar Deniz YILDIRIM
Öztiryakiler'in bağımsız bir araştırma şirketine yaptırdığı marka araştırmasının sonuçları açıklandı. Buna göre Öztiryakiler, profesyonellerce en iyi mutfak markası seçildi.

İki büyük ilde, "Marka Bilinirliği", "En İyi Marka", "En çok Tercih Edilen Marka", "Gelecekte Satın Alma Eğilimi" ve "Müşteri Beklentileri" kapsamında katılımcılarla yüz yüze gerçekleşen bu araştırma sonuçlarına göre Öztiryakiler, 'İlk Akla Gelen Marka', 'En İyi Marka', 'En çok Tercih Edilen Marka' ve 'Gelecekte Satın Alma Eğilimi en Güçlü Marka' olarak, sektörde birinci sırada yer aldı.

Alanında markalaşmış hotel, restoran ve catering firmalarında görevli 225 kişi ile yüz yüze gerçekleştirilen ankette sektörün lideri Öztiryakiler'in marka gücü bir kez daha tescil edildi. Ankette müşterilerin beklentilerinde en öncelikli unsur, satış sonrası hizmet desteği olup, sektörde en yaygın servis ağına sahip Öztiryakiler, 7/24 Çağrı Merkezi hizmeti ile müşteri memnuniyetinden de tam not aldı.

"MÜŞTERİLERİMİZİN TAKDİRİ GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK"

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Öztiryakiler Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztiryaki, firma olarak sektörde 60 yıla dayanan tecrübeleriyle köklü bir geçmişleri olduğunu vurgulayarak şöyle devam etti: "Bugünleri koşulsuz müşteri memnuniyetini kurumsal bir program haline getirmemize ve müşterilerimizi çok iyi anlamamıza borçluyuz. Dünyanın dört bir yanında anahtar teslim mutfakların projelendirilmesi, imalatı, kurulumu ve satış sonrasında verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin sadece mutfak tedarikçisi değil, çözüm ortağıyız". Sektörün süper lig oyuncusu olarak, Türkiye'de lider, dünyada ilk 15 firma arasında yer aldıklarını ifade eden Yusuf Öztiryaki "Bugün müşterilerimizdeki tercih unsurlarımızın temelinde, teknoloji yeteneklerimiz ve Ar-Ge gücümüz yer almaktadır. "Tanınmış Marka" olarak Türk Patent Enstitüsü'nden tescil edilmiş olan Öztiryakiler markamız müşterilerimize verdiğimiz değerin yansımasıdır" dedi.